м.Київ, вул. О.Пчілки, 2
пн-сб: 09:00-21:00
нд: 10:00-18:00

Парадонтологія

Категорія: Послуги

                    Лікування м’яких тканин, які оточують зуб. Пародонтит – це тканини, які оточують зуб. До них відноситься: ясна, періодонтальна зв’язка,кісткова тканина лунки зуба, цемент кореня зуба.

                    Захворювання пародонту  одна з найбільш складних проблем сучасної стоматології.  Основною причиною пародонтиту є зубний наліт, який постійно утворюється в ротовій порожнині при незадовільній гігієні і без регулярних гігієнічних процедур у стоматолога. Бактерії біоплівки здатні уразити  не тільки поверхню ясен і зубів, а й кісткову основу, в якій утримуються зуби.  В результаті такого захворювання  зуби стають рухомими, а згодом їх можуть видалити.                                                               

                      Гінгівіт – запалення ясен без порушення цілісності зубо-ясеневого з`єднання. Симптомами гінгівіту можуть бути: кровоточивість ясен, неприємний запах, дискомфортні відчуття під час чистки зубів. Прогноз лікування позитивний, так як  не пошкоджена кістка і сполучна тканина зєднання зуба.

                     Пародонтит – це захворювання, при якому пошкодження зв’язок і кістки мають незворотній характер. В процесі запалення утворюються пародонт альні кишені, в яких накопичуються залишки їжі та наліт. Своєчане лікування та комплекс домашніх процедур включають подальшу деструкцію тканин пародонта.                                               

                     Пародонтоз – захворювання тканин пародонта  не запального характеру. Частіше за все причиною його виникнення є вікові зміни та системні хвороби.

                          Лікування всіх форм захворювання пародонту комплексне , але з обов’язковою першочерговою професійною гігієною ротової порожнини.