м.Київ, вул. О.Пчілки, 2
пн-сб: 09:00-21:00
нд: 10:00-18:00

Професійна гігієна

Категорія: Послуги

               Основа профілактики стоматологічних захворювань – це комплекс дій, спрямованих на видалення біоплівки (зубного нальоту та каменю), полірування та реміналізуючу терапію зубів. Причин появи зубного нальоту досить багато. Це і особиста гігієна, і шкідливі звички, і спосіб життя(вживання чаю, кави). Також на відкладення нальоту суттєво впливають хронічні захворювання пацієнтів (гіпертонія, сечокам’яна хвороба, хвороби шлунково-кишкового тракту), склад слини, скупченість зубів. Тому всім пацієнтам ми радимо проходити професійну гігієну кожних 6 місяців, але точна частота процедур визначається ще  й індивідуально для пацієнта, враховуючи особливос-ті організму.                                                                                                  

                  Процедуру проводить досвідчений лікар-гігієніст і складається вона з ультразвукової чистки, використанням методики  Air flow (EMS) Швейцарія, та поліровки зубів. Професійна чистка зубів підходить як для дорослих так і для дітей.

                 Обов’язково надаються рекомендації по догляду за ротовою порожниною, підбір засобів профілактики, навчання правилам правильної гігієни.

Зняття зубного нальоту та каменю комбінований методом (скейлінг плюс Air flow)